POZOR! Termín dodání závisí na momentálních výrobních kapacitách, dodávkách od subdodavatelů a dostupnosti materiálů.

Krbová kamna na dřevo nové generace. Naleznete zde kamna s výkonem 6 až 20 kW s teplovzdušnými rozvody vzduchu. Všechna krbová kamna jsou osazena ventilátorem a umožňují dvoukomorové spalování. Zákazníkům vycházíme vstříc, proto jsme schopni vyrobit jak kamna s hranatým rozvodem, tak i s kulatým. Ke kamnům je možno objednat horní desku a boky z přírodního kamene.

Krbová kamna pro každého

Naše kvalitní česká krbová kamna vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Můžete si u nás vybrat teplovzdušná česká krbová kamna s rozvodem vzduchu, teplovodní česká krbová kamna nebo sálavá česká krbová kamna. V nabídce jsou nejen běžná krbová kamna, ale také netypická, zato vysoce efektivní, nízkoemisní a přitom úsporná pyrolytická kamna se dvěma spalovacími komorami.

Na chatu i domů

Ceny energií jsou nebývale vysoko a mnoho lidí se vrací zpět k vytápění přírodními zdroji. Pokud nechcete investovat do kotle na tuhá paliva, jsou česká krbová kamna tou nejlepší volbou, jak získat teplo pro svůj domov. Pomohou vám s vytápěním rodinného domu, chaty, chalupy nebo třeba klubovny. A podle toho, jaký typ kamen si zvolíte, dosáhnete nejvyšší možné účinnosti. Spotřeba paliva je velmi nízká a česká krbová kamna dosahují vysokého výkonu.

Vaše nová česká krbová kamna

Česká krbová kamna od společnosti LS KAMNA seženete v různých designech, s různými typy obkladů a s vývody podle vašich individuálních potřeb. Taková kamna se stanou srdcem vašeho domova, budete se u nich cítit dobře a doma vám zavládne pohoda, klid a teplo. Díky rozvodům není problém vytápět i vedlejší místnosti a spotřeba dřeva je přitom velmi nízká. Což potěší zejména vaši peněženku.