POZOR! Termín dodání závisí na momentálních výrobních kapacitách, dodávkách od subdodavatelů a dostupnosti materiálů.

Milujete teplo, rádi se díváte na oheň a oceňujete vysokou efektivitu za příznivou cenu? V tom případě jsou akumulační sálavá kamna tím nejlepším řešením pro vás. Dokážou rychle prohřát váš domov nebo provozovnu, vypadají velmi esteticky a nabízejí kvalitní spalování s vysokou účinností.

 Akumulační sálavá kamna

Pokud potřebujete ohřívat vzduch v jedné místnosti, jsou akumulační sálavá kamna tím nejlepším možným řešením. Moderní krbová kamna od české společnosti LS KAMNA nabízí prvotřídní řemeslné zpracování, volbu mezi různými designy, nejlepší použité materiály, moderní technologie, dlouhou dobu hoření, dokonalé spalování a fungování bez spalinového ventilátoru (postačí vám pouze dobrý tah v komíně).

Moderní sálavá kamna

Sálavá kamna se vyrábějí v různých tvarech, velikostech a typech. Můžete si vybrat přesně taková, která budou nejvíce odpovídat vašim potřebám nebo vkusu. Oblíbená jsou hranatá nebo oválná pyrolytická sálavá kamna nebo sálavá kamna s trubkovými oblouky, které okolní vzduch ohřívají ještě rychleji. Pyrolytická kamna jsou specifická v tom, že využívají technologii dvoukomorového spalování, čímž dochází k výraznému zvýšení účinnosti, prodlužuje se doba hoření a minimalizuje se produkce škodlivých spalin. 

Krásná a propracovaná krbová kamna

Fakt, že jsou akumulační sálavá kamna určena pouze pro ohřev jedné místnosti, ještě neznamená, že byste je nemohli využívat naplno. Naopak – výkonná akumulační sálavá kamna dokážou velmi rychle vyhřát i poměrně velké prostory. Pohled na dvoukomorové hoření navíc každého zaujme a uchvátí. Oproti krbovým kamnům s klasickým hořením je zde navíc o několik desítek procent nižší spotřeba paliva při zachování stejného tepelného výkonu. A i popela zbyde výrazně méně, což vám ušetří práci – stejně jako jistě uvítáte systém samočištění skla.